Bravúr Kazincbarcikán

2004. március 26.

Nagyszerű győzelmet aratott a labdarúgó NB II Winner-Sport csoportjában szereplő Szentesi TE labdarúgó csapata. A Török László irányította Szentes idegenben győzte le a táblázaton jóval a mieink előtt álló Kazincbarcikát, ráadásul annak otthonában.

Félidőben már 2-0 volt a mi javunkra, majd a második játékrészben újabb vendéggól következett, így alakult ki a 3-0 Kerepeczkyék javára. A gólokat Pálfi, Kislőrincz és Barna szerezték. Török László vezetőedző elmondta, hogy a találkozó kezdetétől a TE irányította a játékot, birtokolták, járatták, megbecsülték a labdát, majd biztonságos védekezésből játszották meg egymást a játékosok. A helyzetek alapján akár már az első félidőben négy-öt gólt rúghattak volna, ám a lehetőségek kimaradtak - kettő kivételével. A mester szerint mindenki jól játszott, ennek tudható be a siker. Ami a folytatást illeti, vasárnap 16 órakor a Mátészalka látogat városunkba, így tehát hazai közönség előtt is bemutatkozhat az újjáalakult Szentes. A látogatók egyébként a Barcikához hasonlóan a tabella első felében találhatóak, remek mérkőzésre van tehát kilátás. A Szentesi TE várhatóan a Kolláth-Gyagya, Erdei, Tóth, Kovács, Vidakovics-Kerepeczky, Kislőricz, Tóth Cs., Pálfi - Takács, Barna összeállításban lép pályára, bár Vidakovics és Kislőricz játéka az elmúlt hétvégi sérülésük miatt egyelőre kérdéses.