Focifarsang

2004. február 27.

A Szabadidős Sportklub ez évben is megrendezte hagyományos farsangi teremlabdarúgó-tornáját. Február 14-én és 15-én húsz amatőrcsapat részvételével folyt a játék. A szentesi fiatalok mellett Szegedről, Fábiánsebestyénről és Derekegyházáról is üdvözölhettünk egy-egy csapatot.

Hangulatos, végig sportszerű és helyenként színvonalas küzdelem zajlott a játéktéren. Az ötcsoportos selejtezőkből az 1-2. helyezettek, ill. 2 csoportból a 3. helyezettek, összesen 12 csapat jutott az elődöntőbe. A kieséses rendszerben a győztesek a középdöntőbe (6 csapat), majd a 3 csapatos döntőbe jutottak.

A körmérkőzések után az alábbi eredmények születtek:
1. FNF (Derekegyház),
2. Rendőrség (Szentes),
3. Belvárosi Favágók (Szentes)

A legjobb góllövő címet Gyukics Zsolt, az FNM játékosa nyerte. A helyezettek a Szabadidős Sportklub okleveleit, és serleget nyertek.

A rendezők a sportszerű játékért, és a szakszerű játékvezetésért elismerésüket és köszönetüket fejezik ki a torna minden csapatának, valamint Rácz László és Köböl Sándor játékvezetőknek, ill. a gondoskodásért a házigazda Takács László intézményvezetőnek és munkatársainak.