Gólerős Hungerit

2003. október 17.

Újabb kötelező győzelmet aratott a Hungerit-Szentesi VK női OB I-es vízilabada-csapata. Pengő László tanítványai egy teljesen egyértelmű mérkőzésen 17-4-re győzték le az OSC gárdáját. Csak a harmadik negyed volt 2-2, a többi játékrészben nem férhetett kétség ahhoz, hogy melyik a jobb csapat (5-0, 5-1, 5-1).

A Szentes legeredményesebb játékosa ezúttal is Szremkó Krisztina volt 5 góllal, Hőnig és Molnár 3-3, Makra és Hegedűs 2-2, Vér és Hevesi egy találatig jutott.

A mérkőzés után Pengő László elmondta, hogy az ellenfél sokkal könnyebben kapta az emberelőnyöket mint a hazai csapat, ráadásul az OSC közepesnél gyengébb képességű centere sorra kapta a számára kedvező ítéleteket a játékvezetőtől, míg Szremkó játékát gyakran szabálytalannak látta a sípmester.

A Hungerit edzője Hőnig és Huszka játékával különösen elégett volt.