Átvették a serleget és az aranyérmet

2003. június 20.

Az NB III alföldi csoportjának utolsó összecsapásán a tabella első két helyezettje találkozott egymással Szentesen. A pálya szélét övező ötszáz nézőnek húsz percet kellett várnia az első hazai találatra. Ekkor Pálfi közeli lövése utat talált a vendégek kapujába 1:0. Ezzel az eredménnyel vonultak pihenőre a csapatok.

A fordulás után a vendégek is próbálkoztak, de Soós bravúrral mentett. A 74. percben eldőlt a mérkőzés, ekkor Tóth Cs. bólintott a karcagiak halójába, s állította be a 2:0-s végeredményt. A 2002-2003-as bajnoki idényt záró hármas sípszó után jött a pezsgőfürdő. Utolsó momentumként pedig átvették a megérdemelt aranyérmet.

Íme az aranyos csapat névsora: Bíró, Soós, Márics, Erdei, Tóth Cs., Keller, Kerpeczky, Mátyás, Szarvas, Nana, Koncz, Pálfi, Török, Pálinkó, Kurucsai, Fajkusz, Mészáros, Törtei; ők ketten idény közben a Gádoroshoz igazoltak. Balogh Vásárhelyre távozott, Juhos időközben befejezte pályafutását. Edző: Bozóki Zoltán.