Szentesi Sátor-kupa

2003. június 13.

A Szentesi Tenisz Klubban - az elkészült fedett pályáiknak köszönhetően - a sportolók egész évben edzés- és versenylehetőségekhez jutnak. Ami nagyon lényeges, versenyeket rendezhetnek hazai pályán. Mindez már az eredményességben is megmutatkozik.

Például abban, hogy a Szentesi Sátor-kupán a 12 éves fiúk mezőnyében Szabó Dániel a második helyet szerezte meg. Azt követően Kiskunfélegyházán a szentesi teniszező a harmadik helyen végzett. Az ugyancsak 12 évesek, de már a lányok mezőnyében (Szentesi Sátor-kupa) Kanász-Nagy Anna és Virág Dóra harmadik, az L 14 korosztályban Brezovai Judit és Mészáros Emese szintén a harmadik helyet szerezte meg.

Májusban, immár szabadtéren zajlottak a III. Algida (Eskimo) Kupa küzdelmei. A versenyen a szentesi versenyzők bronzérmes helyen végeztek. L 12 páros: Gundl Viktória és Virág Dóra, L 16: Brezovai Judit, F 16: Janó Dániel és Borka Zoltán.