Gólözön és örömfoci
Szentesi TE

2003. június 13.

A tétnélküliség, a tehermentesség, a felszabadultság örömfocit hozhat. Ezt a játékot produkálta a Sós (Bíró) - Márics, Erdei, Keller, Tóth Cs. - Pálfi (Nana), Koncz, Szarvas, Mátyás (Kerepeczki) - Török, Pálinkó, edző: Bozóki Zoltán összeállítású Szentesi TE együttese a szajoli vendégjátékán.

A mérkőzés elején észlelhető volt a Kurca-parti legényeken a Makó elleni magyar kupa összecsapás hatása. Az összecsapás 28. percében Pálinkó betalál a hazaiak hálójába, s innen örömfocit mutat be az alföldi csoport bajnoka. A szünet előtt néhány perccel Török megduplázza a vendégek előnyét, 0:2. A fordulás után tovább tart a gólparádé.

Az 55. percben érkezett Koncz, s máris 0:3. A hazaiak egyre jobban fáradnak, s ezt ki is használja a Szentes. 85. percben Nana is beköszön, 0:4. A 90. percben ismét Török villant s állítja be a 0:5-ös szentesi győzelmet.