Megtört a nyeretlenségi sorozat!

2003. május 23.

Négy nyeretlen mérkőzés után a legutóbbi hazai fellépés végén győztesen vonultak le a pályáról a Szentesi TE NB III-as gárdájának tagjai.

A Soós-Márics (Nyerges), Erdei, Tóth Cs., Keller-Kelemen (Nana), Mátyás, Koncz Szarvas-Török, Pálinkó (Kurucsai) összállítású Bozóki legénység hazai pályán fogadta Szarvas csapatát.

A hazaiak számára rosszul kezdődött az összecsapás, hiszen a vendégek büntetőből a 11. percben vezetést szereztek. Az első félóra után már fordított a Szentes. A 22. percben egy szabadrúgást, a 31. percben pedig büntetőt ítélt a mérkőzésvezető a hazaiaknak.

Mindkét esetben Koncz volt az ítéletvégrehajtó, s már 2-1 ide. Az utóbbi esetnél a Szarvasból Darida Zsoltot kiállította a bíró. Fordulás után egyértelművé vált a Kurca-partiak győzelme. A 65. percben Szarvas Zsolt, a 75. percben pedig Török mattolta a Békés megyei csapat kapusát, 4-1-re alakítva ezzel az eredményt. Ezután még két kapufát lőttek a hazaiak, de az eredmény már nem változott.