Távolodik az NB II?

2003. május 16.

Néhány szurkoló feltette a címben a jelzett kérdést, miután kilépett hétvégén a Szentes Városi Sportcsarnokból.

A Szentesi Kinizsi-Domaszék megyei első osztályú férfi kézilabda-mérkőzés után. A kérdésre a feleletet a rájátszás végeztével kapjuk meg. A múlt heti meccs botrányosan fejeződött be, a Kinizsi számára vereséget hozó domaszéki derbi után, mindenki bízott a jó folytatásban.

A sportcsarnokba kilátogató százötven néző nagy figyelemmel nézte a Szentesi Kinizsi-Domaszék összecsapás visszavágóját. Az első félidő végig szoros csatát hozott. A vendégek szinte végig egy-két góllal vezettek, de az első harminc perc végére egalizálta az eredményt a Kinizsi (15-15). Fordulás után a vendég domaszékiek pontosabban lőttek a kapura. Ez az eredményben is megmutatkozott, hiszen öt góllal elmentek. Egész végig parázs hangulatú ütközetben küzdött a Kinizsi, de a kapura lövések pontatlanok voltak. A hármas sípszó végén az eredményjelzőn ez állt: Szentesi Kinizsi-Domaszék 25-29.