Vereséggel felérő döntetlen
Legrand-Szentesi VK - Szent István Egyetem-Ybl 7-7

2003. november 7.

Az OB I-es férfi vízilabda-bajnokságban november 5-én, szerdán a Legrand-Szentesi VK a Szent István Egyetem-Ybl együttesét látta vendégül a ligeti uszodában.

Pólósainktól egyértelmű győzelmet várt a vezetőség, és az első pontok megszerzése volt a cél az újonc egyetemi gárda ellen. Az első negyedben mindkét csapat sokáig csak pufogtatott a vakvilágba, amikor is büntetőhöz jutottak a szentesiek és ezt Berki András kegyetlenül értékesítette. A negyed, de a félidő szinte fej-fej melletti eredményt hozott, egyik csapatnak sem sikerült elszakadnia a másiktól.

A mérkőzést a gyenge helyzetkihasználás, védelmi és taktikai hibák sora jellemezte, és így nem pontokat hanem csak egy pontot sikerült szerezni a fiúknak. A végeredmény döntetlenre alakult (7-7). Komlósi János tanítványai eddig négy vereséget és egy döntetlent könyvelhetnek el. Ezt a teljesítményt igen csak át kell gondolni mind a játékosoknak, mind a vezetőknek.

Kép és szöveg: Vidovics Ferenc