Sporthírek röviden

2003. június 27.

Kiskörei győztesek
Rövidtávú ranglista és amatőr országos triatlonbajnokságot rendeztek Kiskörén. A június 22-én megtartott sporteseményen a Four Diamond Sportegyesület versenyzői az alábbi eredményeket érték el. Gyermek korcsoportban Talmácsi Nikoletta, senior-2 korcsoportban és Vakhal György egyaránt második helyen végzett. Az abszolút befutó + felnőtt korcsoportban Vakhal Norbert, aki a 11. helyet szerezte meg. Az amatőr OB első helyén Szakál Sándor végzett.

++++++++++++++++

Köröndi a legjobb
Az első félév utolsó megmérettetéseként a Petőfi DSE cselgáncsosai a serdülők számára először megrendezett Unió-kupán vettek részt. A sporteseményen a ragyogó formát nyújtó Köröndi Bernát nem talált legyőzőre, így megnyerte a 44 kg-os súlycsoport küzdelmeit, Gyói Alexandra ezüstérmes lett. Mint azt Tóth Béla edzőtől megtudtuk, a szakosztályban - a megérdemelt pihenő után - július 21-én kezdődik az őszi idényre való felkészülés.