Stop a focistáknak

2003. május 2.

Az NB III-as labdarúgó-bajnokság hétvégi fordulójában, eddig gyorsvonati sebességgel rohanó Szentesi TE-nek megálljt parancsoltak a Szolnok megyei Fegyverneken.

A Bíró-Márics, Erdei, Kerepeczky, Kelemen-Szarvas, Koncz, Kurucsai, Pálfi (Mátyás)-Török-Nana összeállítású Kurca-parti legénység már a 8. percben hátrányba került. Majd a 27. percben jött az újabb hidegzuhany, már 2-0 az otthon játszó Fegyvernek javára.

Fordulás után három perccel Koncz 11-esből szépített. A hajrához közeledve Erdei egalizálta az eredményt, 2-2. A 85. percben jött a kegyelemdöfés, a hazaiak megszerezték a győztes találatot, s beállították a 3-2-es végeredményt.
Nem kapott megállj jelzést a megye III. osztályban szereplő Szentesi Kinizsi gárdája. Ők Földeákon léptek pályára. Rossz vendégnek bizonyultak, hiszen Berezvai és Tóth I. találataira, melyre a hazaiak csak eggyel tudtak válaszolni. Az eredmény 2-1 a Szentesi Kinizsi javára.