Szép volt lányok - Bajnok lett a Szentes

2017. május 20-án bajnokavatás volt a lány vízilabda Országos Utánpótlás Bajnokság gyermek korosztályában, ahol a Szentesi VK a bajnokságban végig remekül szerepelve (így nem volt sok tétje az utolsó mérkőzésnek, mert ha vereséget szenvednek akkor is) első helyen végeztek a 2016/2017-es bajnokságban.

Szentesi VK – Dunaújvárosi Főiskola VE 10:13 (2-1, 1-4, 5-4, 2-4)

A mérkőzés csak azért lett volna presztízs csata, mert ha győznek a szentesi lányok, akkor veretlenek voltak az egész idényben.

A 4x8 perc után fáradtan kászálódtak ki a vízből, majd el kellett jó pár percnek telni, hogy lehet, hogy ez a meccs elúszott, mégis Ők a legjobbak ebben az idényben.

A szövetség megbízásából dr. Tóth Gyula mesteredző adta át az aranyérmeket a lányoknak, majd végül a bajnoki címért járó kupát.