Fontos pont, de sajnos csak egy

Szárnyalt a Kinizsi

2016. március 19-én a labdarúgó megyei I. osztály 21. fordulójában a Szentesi Kinizsi SZITE az Algyő SK csapatait fogadta hazai pályán.

Az ifjúsági csapatok találkozója szentesi győzelemmel zárult (4-0), majd a felnőtt csapatok küzdöttek a bajnoki pontokért. Az első félidőben szinte szárnyalt a Kinizsi! Uralták a pályát, és szerencsére ennek a hajtásnak volt foganatja is két gólt rúgtak. A forduló után viszont egy elszánt Algyő jött ki a pályára. A csapat fel akart zárkózni a Kinizsihez és egy tizenhatoson belüli kavarodás után a bíró a tizenegyes pontra mutatott. 2:1!

Még ezzel az eredménnyel is kiegyezett volna a csapat és a szurkoló tábor, de újabb kavarodás a tizenhatoson belül és a szentesi kapuban landolt a labda. 2:2!

Ezután még sikerült egy kapufát lőnünk, csak nem befelé pattant a labda, így ez az eredmény maradt a 93. percig.

Mindent összevéve hatalmas gratuláció a csapatnak, mert a bajnokságban olyat tettek, amilyet más nem, pontot vettek el az Algyőtől.

A szentesiek góljait Juhász Csaba és Kovács Norbert szerezte.