Melkuhn Dezső hazai és
nemzetközi sikerei nyílt vízi versenyeken

Melkuhn Dezső a Szentesi Delfin Egészségmegőrző Sport Club 78 éves versenyzője nemcsak a medencében rendezett versenyeken tartozik korosztálya legjobbjai közé, de a nyílt vizes versenyeken még ennél is jobb eredményeket tudhat magáénak. A Balatonfüreden rendezett Országos Szenior Bajnokságon elsőként ért célba.

Tudni kell, hogy a nyílt vizes versenyeken gyakran 10-20 évvel fiatalabbakkal versenyzik egy korcsoportban, ennek ellenére ebben az évben egyszer sem talált legyőzőre. A szerbiai összetett versenyben úgy lett első a megszerzett pontszámai alapján, hogy a 15 versenyből mindössze 8 alkalommal tudott részt venni.

Bácskatopolyán, Apatinban, Belgrádban, Moholon, Óbecsén, Magyarkanizsán, Sremska Mitrovicán, Törökbecsén egyaránt a legjobb volt a 2000-től 3500 méterig terjedő távokon. Gratulálunk az örökifjú sportolónak, sikeres felkészülést kívánunk a 2017-es Masters Úszó Világbajnokságra.