Szentes.hu-ról a Kossuth Rádióban

 

 

Országos szinten is felfigyeltek Szentes város honlapjának egyik turisztikai újítására, mely az országban ugyan egyedülálló de eddig nem nagyon volt reklámozva!

 

A www.szentes.hu oldal turisztikai része hangos idegenvezetéssel bővült ki az elmúlt évben, melyet bárki meghallgathat, de még le is tölthet.

 

Ez a funkció azért lett kitalálva, hogy a városunkba látogató turista a mai modern telefonjára, vagy multimédia lejátszójára letöltheti ezt az anyagot, és miközben sétál az egyik látványosságtól a másikig meghallgathatja azokat az információkat melyet egy idegenvezető mondana el.

 

Az MR1 Kossuth Rádió Hajnal – Táj című kora reggeli vidéki magazinja 2012. január 4-én ismertette a honlap eme funkcióját, és mindenkit arra bíztatott, hogy tegyen egy virtuális utazást Szentesen. A műsor arra ugyan nem tért ki, hogy ezt a funkciót több nyelven (angol, német, szerb) is elérheti bárki, így ha külföldi vendég érkezik városunkba, akkor neki is lehetősége van audio idegenvezetést hallgatni.  

 

 

 

Szentes, 2012. 01. 07.
 

 

.