Utolsó percben kaptunk ki

Megszakadt egy szép sorozat

A Szentesi Kinizsi - Baks megyei másodosztályú labdarúgó mérkőzésen az utolsó percben kapta a Szentes azt a gólt, mellyel a három pontot a vendég csapat hazavihette.

Erre az elmúlt kilenc hazai találkozón nem volt példa, azaz kilenc egymás utáni meccsen sem akadt legyőzőre idehaza a Szentes.

A mérkőzés első perceiben akár vezethettünk volna, ám a háló előtt az utolsó akadályban akadt el a labda, ami nem volt más, mint az ellenfél kapusa. Pár perccel később a baksi csapat szerzett előnyt, de a félidő végéhez közeledve sikerült kiegyenlítenünk.

A mérkőzés további perceire a "játék" volt a jellemző, helyzettel itt és ott, és szinte már mindenki belenyugodott az igazságos döntetlenbe, amikor jött a 90. perc. "Na most egyenlítsetek" ki gondolta a Baks csatára, miközben egy bepattanó labdát Poszler mellett a hálóba kotort. Próbáltunk mi egyenlíteni, de azt a gólvonalról hárították, így a küzdelmünknek a bírói sípszó vetett véget. Szentesi Kinizsi - Baks 1-2.