XXIII. Jótékony karácsonyi hangverseny

 

 

 

Huszonharmadik alkalommal szervezte meg a Római Katolikus Egyházközség és a Magyar Vöröskereszt szentesi területi vezetősége a karácsonyi jótékony célú kórushangversenyét a területünkön élő szociális rászorultak megsegítésére. 2011. december 11-én a Szent Anna-templomban felcsendülő karácsonyi dalok és énekek teremtettek ünnepi hangulatot a szép számban megjelent hallgatóságnak.

 

 

 

A rendezvényen kevesebb fellépő volt mint az előző években, mert az iskola bezárásokkal megszűnt a Petőfi Sándor Általános Iskola kis- és nagykórusa. A szomszédos Szent Erzsébet Katolikus Általános Iskola és az óvónők kórusa is hiányzott sokaknak. Mindenesetre üde színfoltja volt az eseménynek, hogy a Klauzálban folytatódó (egykori Petőfis) ének-zene tagozat kórussal szerepelt.

 

 

 

A belépődíjmentes rendezvényen a közönség adakozásából összegyűlt adományt a szervezők - az Egyházközség és a Vöröskereszt - jutatták el a rászorultaknak.

 

 

 

 

 

Szentes, 2011. 12. 14.
 

.