|
A pedagógusok mérettették meg magukat
2009. március 8-án rendezték meg a Széchenyi ligeti
sportuszodában az Országos Pedagógus Úszóversenyt.
A szentesi pedagógusok remekeltek és így több érmet
itthon sikerült tartaniuk, de a verseny mellett a legfontosabb volt a
hangulat, amelyről a szervezők a Delfin Szenior úszóklub gondoskodott.
A verseny eredménye:
50 m férfi gyorsúszás |
|
|
|
|
|
V. korcsoport |
|
|
|
|
|
1. Bitskey István |
Debreceni Egyetem |
00:38,9 |
2. Kancsó János |
Tótkomlós |
00:39,9 |
3. Szuhanek György |
Temesvár |
00:40,2 |
4. Fonyódi György |
Esztergom |
00:40,9 |
5. Deák Gyula |
Csongrád |
00:48,3 |
6. Palásti Zoltán |
Csongrád |
0.50,16 |
7. Klenk József |
Szarvas |
00:50,8 |
IV. korcsoport |
|
|
|
|
|
1. Dr. Petz János |
Szentesi Delfin |
00:32,5 |
2. Váczi János |
Dunaújváros |
00:34,9 |
3. Dr. Batta Gyula |
Debreceni Egyetem |
00:35,2 |
4. Majtényi András |
Szentes |
00:39,3 |
III. korcsoport |
|
|
|
|
|
1. Sebők János |
Csongrád |
00:31,2 |
2. Kádasi Tibor |
Debreceni Egyetem |
00:31,8 |
|
|
|
II. korcsoport |
|
|
|
|
|
1. Rasadean Marcel |
Timisoara |
00:27,5 |
2. Bodnár Péter |
|
00:31,7 |
3. Kovács Sándor |
Vidám Aranyleső |
00:35,4 |
4. Kurusta József |
Gregus Máté |
00:35,5 |
5. Mészáros Csaba |
Tótkomlós |
00:36,0 |
I. korcsoport |
|
|
|
|
|
1. Gyenge Attila Csaba |
|
00:27,8 |
2. Fodor György |
DEBTK |
00:27,9 |
3. Mucsics F László |
KRF |
00:30,7 |
4. Szegedi Zoltán |
Kiss Bálint |
00:38,6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 m női gyorsúszás |
|
|
|
|
|
IV. korcsoport |
|
|
|
|
|
1. Gombkötőné Tóth Ilona |
Tótkomlós |
00:37,7 |
2. Bocskai Zsófia |
Szentes |
00:49,7 |
|
|
|
III. korcsoport |
|
|
|
|
|
1. Virágos Éva |
Szentes |
00:35,9 |
2. Leveles Beáta |
DSZUK |
00:38,3 |
3. Palásti Anna |
Csongrád |
01:09,9 |
II. korcsoport |
|
|
|
|
|
1. Pászti Edit |
Csongrád |
00:34,0 |
2. Vidovicsné Szamosi Csilla |
Kiss Bálint |
00:35,6 |
3. Nagypál Julianna |
Kiss Bálint |
00:42,7 |
I. korcsoport |
|
|
|
|
|
1. Felvégi Zsuzsa |
SZTE Ságvári |
00:31,5 |
2. Lőrincz Edit |
Kiss Bálint |
00:37,2 |
3. Stefancsik Katalin |
Kiss Bálint |
00:38,6 |
Pedagógus jelöltek |
|
|
|
|
|
1. Patkó Katalin |
Eger |
00:31,0 |
2. Németh-Lakos Tünde |
Sopron |
00:38,3 |
3. Fonyódi Szandra |
Esztergom |
00:38,7 |
|
|
|
50 m férfi mellúszás |
|
|
|
|
|
VI. korcsoport |
|
|
|
|
|
1. Ladóczki Gábor |
Szabadka |
00:55,7 |
V. korcsoport |
|
|
|
|
|
1. Bitskey István |
Debrecen |
00:44,7 |
2. Gálfi László |
Szentes |
00:46,0 |
3. Kancsó János |
Tótkomlós |
00:48,0 |
4. Fónyódi György |
Esztergom |
00:48,5 |
5. Szuhaner Gh |
Temesvár |
00:50,7 |
6. Tóth Imre |
Újvidék |
00:51,6 |
7. Deák Gyula |
Csongrád |
00:57,6 |
8. Palásti Zoltán |
Csongrád |
01:00,3 |
|
|
|
|
|
|
Versenyen kívül |
|
|
|
|
|
1. Somlai Gábor |
|
00:38,8 |
|
|
|
IV. korcsoport |
|
|
|
|
|
1. Kuhn Alexandru |
Temesvár |
00:40,3 |
2. Váczi János |
Dunaújváros |
00:44,7 |
3. Dr. Batta Gyula |
Debrecen |
00:47,4 |
4. Majtényi András |
Szentes |
00:49,3 |
|
|
|
III. korcsoport |
|
|
|
|
|
1. Sebők János |
Csongrád |
00:40,8 |
2. Kádasi Tibor |
Debrecen |
00:42,6 |
3. Pólya Sándor |
Kiss Bálint |
00:51,8 |
II. korcsoport |
|
|
|
|
|
1. Rasadean Marcel |
Temesvár |
00:34,8 |
2. Mészáros Csaba |
Tótkomlós |
00:40,7 |
3. Kurusa József |
Gregus Máté |
00:44,8 |
4. Hódi József |
Kiss Bálint |
00:56,4 |
I. korcsoport |
|
|
|
|
|
1. Sabin Avram |
Temesvár |
00:35,2 |
2. Fodor György |
Debrecen |
00:38,8 |
3. Mucsics F László |
KRF |
00:39,3 |
4. Szegedi Zoltán |
Kiss Bálint |
00:48,7 |
|
|
|
50 m női mellúszás |
|
|
|
|
|
V. korcsoport |
|
|
|
|
|
1. Klenk Józsefné |
Szarvas |
01:21,2 |
2. Malya Zoltáné |
Tótkomlós |
02:04,1 |
IV. korcsoport |
|
|
|
|
|
1. Gombkötőné Tóth Ilona |
Tótkomlós |
00:48,2 |
2. Váczi Jánosné |
Dunaújváros |
01:07,5 |
|
|
|
III. korcsoport |
|
|
|
|
|
1. Téli Éva |
Szentes |
00:44,1 |
2. Leveles Beáta |
DSZUK |
00:49,4 |
3. Leveles Andrea |
Debrecen |
00:50,4 |
4. Bacsa Éva |
Kiss Bálint |
00:54,6 |
5. Mihály Ferencné |
Kiss Bálint |
01:09,0 |
6. Palásti Anna |
Csongrád |
01:11,2 |
II. korcsoport |
|
|
|
|
|
1. Pászti Edit |
Csongrád |
00:45,0 |
2. Vidovicsné Szamosi Csilla |
Kiss Bálint |
00:48,5 |
3. Molnárné Bodnár Henriett |
Kiss Bálint |
00:52,6 |
4. Nagypál Julianna |
Kiss Bálint |
00:53,6 |
I. korcsoport |
|
|
|
|
|
1. Lukács Éva |
Kodolányi Főiskola |
00:39,9 |
2. Felvégi Zsuzsa |
SZTE |
00:42,6 |
3. Lőrincz Edit |
Kiss Bálint |
00:46,4 |
4. Pólya Éva |
Szolnoki Főiskola |
00:48,4 |
5. Stefancsik Katalin |
Kiss Bálint |
00:49,1 |
Pedagógus jelöltek |
|
|
|
|
|
1. Patkó Katalin |
Eger |
00:39,6 |
2. Fonyódi Szandra |
Esztergom |
00:44,5 |
3. Buttás Viktória |
Vásárhely |
00:51,2 |
|
|
|
|
|
|
50 m férfi hátúszás |
|
|
|
|
|
V. korcsoport |
|
|
|
|
|
1. Kancsó János |
Tótkomlós |
00:47,7 |
2. Póth Imre |
Újvidék |
00:50,4 |
3. Gálfi László |
Szentes |
00:50,8 |
4. Bitskey István |
Debrecen |
00:51,9 |
5. Klenk József |
Szarvas |
00:53,7 |
6. Deák Gyula |
Csongrád |
00:54,7 |
7. Fonyódi György |
Esztergom |
00:54,8 |
8. Palásti Zoltán |
Csongrád |
01:03,5 |
IV. korcsoport |
|
|
|
|
|
1. Dr. Petz János |
Szentes |
00:42,3 |
2. Dr. Horkay György |
Debrecen |
00:47,0 |
III. korcsoport |
|
|
|
|
|
1. Sebők János |
Csongrád |
00:40,2 |
2. Kádasi Tibor |
Debrecen |
00:42,8 |
|
|
|
|
|
|
II. korcsoport |
|
|
|
|
|
1. Rasadean Marcel |
Temesvár |
00:32,3 |
2. Karikó-Tóth Tibor |
Kiss Bálint |
00:45,8 |
3. Kurusa József |
Gregus Máté |
00:46,8 |
I. korcsoport |
|
|
|
|
|
1. Fodor György |
Debrecen |
00:31,1 |
2. Mucsics F László |
KRF |
00:38,6 |
|
|
|
|
|
|
50 m női hátúszás |
|
|
|
|
|
V. korcsoport |
|
|
|
|
|
1. Klenk Józsefné |
Szarvas |
01:21,3 |
2. Malya Zoltánné |
Tótkomlós |
02:26,6 |
IV. korcsoport |
|
|
|
|
|
1. Gombkötőné Tóth Ilona |
Tótkomlós |
00:46,4 |
|
|
|
III. korcsoport |
|
|
|
|
|
1. Virágos Éva |
Szentes |
00:40,9 |
2. Leveles Beáta |
DSZUK |
00:45,9 |
3. Palásti Anna |
Csongrád |
01:07,2 |
II. korcsoport |
|
|
|
|
|
1. Pászti Edit |
Csongrád |
00:38,3 |
2. Vidovicsné Szamosi Csilla |
Kiss Bálint |
00:47,4 |
|
|
|
I. korcsoport |
|
|
|
|
|
1. Lukács Éva |
Kodolányi Főiskola |
00:36,2 |
2. Felvégi Zsuzsa |
SZTE |
00:38,2 |
3. Stefancsik Katalin |
Kiss Bálint |
00:51,4 |
Pedagógus jelöltek |
|
|
|
|
|
1. Patkó Katalin |
Eger |
00:39,2 |
2. Németh-Lakos Tünde |
Sopron |
00:43,8 |
3. Fonyódi Szandra |
Esztergom |
00:44,8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 m férfi pillangóúszás |
|
|
|
|
|
VI. korcsoport |
|
|
|
|
|
1. Ladóczki Gábor |
Szabadka |
00:57,5 |
V. korcsoport |
|
|
|
|
|
1. Bitskey István |
Debrecen |
00:44,0 |
2. Szuhonek Gh |
Temesvár |
00:47,2 |
3. Kancsó János |
Tótkomlós |
00:47,8 |
4. Póth Imre |
Újvidék |
0.56,71 |
5. Fonyódi György |
Esztergom |
00:57,0 |
|
|
|
IV. korcsoport |
|
|
|
|
|
1. Perédi Zsolt |
Esztergom |
00:35,7 |
2. Dr. Batta Gyula |
Debrecen |
00:40,7 |
3. Cseuz László |
Szentes |
00:43,6 |
4. Dr. Horkay György |
Debrecen |
00:52,7 |
|
|
|
III. korcsoport |
|
|
|
|
|
1. Sebők János |
Csongrád |
00:34,7 |
2. Kádasi Tibor |
Debrecen |
00:37,7 |
|
|
|
II. korcsoport |
|
|
|
|
|
1. Rasadean Marcel |
Temesvár |
00:31,0 |
2. Karikó-Tóth Tibor |
Kiss Bálint |
00:39,2 |
3. Kurusa József |
Gregus Máté |
00:48,6 |
I. korcsoport |
|
|
|
|
|
1. Sabin Avram |
Temesvár |
00:30,4 |
2. Fodor György |
Debrecen |
00:33,0 |
3. Mucsics F László |
KRF |
00:33,5 |
|
|
|
50 m női pillangóúszás |
|
|
|
|
|
V. korcsoport |
|
|
|
|
|
1. Klenk Józsefné |
Szarvas |
01:30,2 |
IV. korcsoport |
|
|
|
|
|
1. Gombkötőné Tóth Ilona |
Tótkomlós |
00:49,0 |
2. Bocskai Zsófia |
Szentes |
00:57,6 |
|
|
|
II. korcsoport |
|
|
|
|
|
1. Pászti Edit |
Csongrád |
00:39,2 |
|
|
|
I. korcsoport |
|
|
|
|
|
1. Felvégi Zsuzsa |
SZTE |
00:33,5 |
2. Pólya Éva |
Szolnoki Főiskola |
00:53,3 |
|
|
|
Pedagógus jelöltek |
|
|
|
|
|
1. Patkó Katalin |
Eger |
00:34,3 |
2. Fonyódi Szandra |
Esztergom |
00:47,0 |
|
|
|
|
|
|
100 m férfi vegyes úszás |
|
|
|
|
|
V. korcsoport |
|
|
|
|
|
1. Bitskey István |
Debrecen |
01:41,2 |
2. Kancsó János |
Tótkomlós |
01:42,2 |
3. Fonyódi György |
Esztergom |
01:51,0 |
4. Póth Imre |
Újvidék |
01:57,0 |
5. Deák Gyula |
Csongrád |
02:07,1 |
|
|
|
IV. korcsoport |
|
|
|
|
|
1. Perédi Zsolt |
Esztergom |
01:24,7 |
2. Kuhn Alexandru |
Temesvár |
01:25,0 |
3. Dr. Petz János |
Szentes |
01:28,5 |
4. Cseuz László |
Szentes |
01:33,7 |
5. Dr. Batta Gyula |
Debrecen |
01:36,5 |
6. Dr. Horkay György |
Debrecen |
01:45,7 |
7. Majtényi András |
Szentes |
01:46,4 |
|
|
|
III. korcsoport |
|
|
|
|
|
1. Sebők János |
Csongrád |
01:20,9 |
2. Kádasi Tibor |
Debrecen |
01:26,3 |
|
|
|
II. korcsoport |
|
|
|
|
|
1. Rasadean Marcel |
Temesvár |
01:09,4 |
2. Karikó-Tóth Tibor |
Kiss Bálint |
01:32,0 |
3. Kovács Sándor |
Vidám Aranyleső |
01:38,7 |
4. Kurusa József |
Gregus Máté |
01:39,8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
I. korcsoport |
|
|
|
|
|
1. Sabin Avram |
Temesvár |
01:12,5 |
2. Fodor György |
Debrecen |
01:16,7 |
|
|
|
Versenyen kívül |
|
|
|
|
|
1. Somlai Gábor |
Csongrád |
01:27,7 |
|
|
|
|
|
|
100 m női vegyes úszás |
|
|
|
|
|
V. korcsoport |
|
|
|
|
|
1. Klenk Józsefné |
Szarvas |
02:51,3 |
IV. korcsoport |
|
|
|
|
|
1. Gombkötőné Tóth Ilona |
Tótkomlós |
01:38,0 |
2. Bocskai Zsófia |
Szentes |
02:06,6 |
|
|
|
III. korcsoport |
|
|
|
|
|
1. Virágos Éva |
Szentes |
01:33,9 |
|
|
|
II. korcsoport |
|
|
|
|
|
1. Pászti Edit |
Csongrád |
01:25,9 |
I. korcsoport |
|
|
|
|
|
1. Lukács Éva |
Kodolányi Főiskola |
01:15,5 |
2. Felvégi Zsuzsa |
SZTE |
01:22,3 |
|
|
|
Pedagógus jelöltek |
|
|
|
|
|
1. Patkó Katalin |
Eger |
01:18,0 |
2. Németh Lakos Tünde |
Sopron |
01:39,4 |
3. Fonyódi Szandra |
Esztergom |
01:40,5 |
|
|
|
4 x 25 m férfi gyorsváltó |
|
|
|
|
|
III. korcsoport (200 év felett) |
|
|
|
|
|
1. Debrecen |
|
01:00,2 |
Kádasi Tibor |
|
|
Bitskey István |
|
|
Batta Gyula |
|
|
Fodor György |
|
|
2. Csongrád |
|
01:15,2 |
Palásti Zoltán |
|
|
Deák gyula |
|
|
Sebők János |
|
|
Somlai Gábor |
|
|
|
|
|
II. korcsoport (160- 199 évig) |
|
|
|
|
|
1. Temesvár |
00:57,7 |
|
Rasadean Marcel |
|
|
Kuhn Alexandru |
|
|
Suhanek György |
|
|
Avram Savim |
|
|
|
|
|
2. Kiss Bálint Iskola |
01:13,8 |
|
Pólya Sándor |
|
|
Hódi József |
|
|
Karikó-Tóth Tibor |
|
|
Szegedi Zoltán |
|
|
I. korcsoport (100 – 159 évig) |
|
|
|
|
|
1. Mezőkövesd Széchenyi Iskola |
00:56,1 |
|
Bodnár Péter |
|
|
Fügedi Csaba |
|
|
Gyenge Attila Csaba |
|
|
Panyi József |
|
|
|
|
|
2. Esztergomi Szenior |
01:06,3 |
|
Patkó Katalin |
|
|
Fonyódi Szandra |
|
|
Fonyódi György |
|
|
Perédi Zsolt |
|
|
|
|
|
4 x 25 m női gyorsváltó |
|
|
|
|
|
|
|
|
II.
korcsoport (160- 199 évig) |
|
|
|
|
|
1. Szentes |
01:08,4 |
|
Téli Éva |
|
|
Virágos Éva |
|
|
Pászti Edit |
|
|
Felvégi Zsuzsa |
|
|
|
|
|
2. Kiss Bálint Iskola |
01:29,0 |
|
Nagypál Julianna |
|
|
Bacsa Éva |
|
|
Mihály Ferencné |
|
|
Vidovicsné
Szamosi Csilla |
|
|
|
|
|
I. korcsoport (100 – 159 évig) |
|
|
|
|
|
1. Kiss Bálint Iskola |
01:12,7 |
|
Stefancsik
Katalin |
|
|
Pólya Éva |
|
|
Lőrincz Edit |
|
|
Molnárné B Henrietta |
|
|
Szentes, 2009. 03. 14.
|
|