Tudtuk, de nem sejtettük

Azt tudtuk, hogy nehéz mérkőzés lesz a Domino elleni meccs, de azt senki sem sejtette, hogy ekkora a különbség a két gárda között.

A felsőházi rájátszás első meccsén a negyedik helyről startoló Hungerit- MetalCom-Szentes a második helyen lévő Domino-Honvédot fogadta a ligeti uszodában.

Minden igyekezetünk hiába volt a meccs elején a helyzeteket a szentesi gárda ki is hagyta. Eközben a vendégek lefordulásból rendre eredményesek voltak. A kapufa sem volt velünk, hiszen ami az ellenfélnél bepattant, az nálunk ki.

A második negyedben még sikerült szépítenünk (2–4), ám a folytatásban akciógólokból és megúszásokból elért találatokkal a félidőre hat gólosra nőtt a Domino előnye (2–8).

Azt hittük, hogy a nagyszünet, majd hozhat változást, de a kapus cserénk sem hozta meg a várva várt esélyt. A harmadik negyedben nagy pofont kaptunk, ami szabályosan kiütötte Szremkó Krisztát és ezzel minden esélyünk egyenlővé vált egy kövér nullával. Az utolsó nyolc percről meg jobb ha nem beszélünk.