A "rutinos rókák" és az "ifjú titánok"

2008. október 2-án a Dr. Papp László Városi Sportcsarnokban a Szentesi Kinizsi felnőtt férfi kézilabdacsapata csapott össze a Marostői SE csapatával.

A fiatal szentesi csapat az első félidőben nem tudott mit kezdeni a "rutinos rókákkal" és ez a forduló eredményén is meglátszott. Félidőben 9-19 arányban vezettek a vendégek, majd kezdett belőlük fogyni a szusz. Ez annak is köszönhető, hogy csere nélkül játszották végig a mérkőzést. A fiataloknak elérkezettnek látszott az idő, csak mire belekezdtek a gólgyártásba lefújták a meccset. 26-35 arányba vereséget szenvedtek, de egy ilyen fiatal gárdától nagyon jó eredmény mert csak most kezdődött a bajnokság.

Rengeteg munka van még a csapat előtt és most vette kezdetét az, hogy az ifjúságiak kezdenek beérni.