A bronzért küzdhetünk

Az OB I-es női vízilabdabajnokság rájátszásában az elődöntő második mérkőzésén szurkolhattunk a szentesi lányoknak a ligeti uszodában 2006. április 13-án. Igaz az első mérkőzést a Dunaújváros nyerte, de nem adtuk fel, hogy a döntőbe jussanak a lányok.

Sajnos rosszul kezdődött, hazai szempontból, a találkozó és az első percekben a vendégek jutottak vezetéshez. Tóth Andrea szépített, 1–1. Ezt követően, az első negyedben és a második elején, zsinórban négy újvárosi találatot láthatott a közönség, 1–5. A fordulás után sem változott a játék képe, a házigazdák igyekeztek felzárkózni, de a Dunaújváros őrizte biztos, három-négy gólos előnyét. A vendégek 13–8-ra nyertek és ezzel bejutottak fináléba. Ha a Hungerit jobb százalékkal használta volna ki emberelőnyös helyzeteit, szorosabb is lehetett volna a végeredmény, és így nekünk marad a bronzért való küzdelem!