Utolsó őszi forduló

A 2006/2007-es NB I-es női futsal bajnokság őszi idényének utolsó fordulóját rendezték a sportcsarnokban. A Szentesi Futsal Club vendége a Bp-i Universum csapata volt. Tóth Antal által irányított csapat a következő összeállításban lépett pályára: Hurton-Üveges, Kiss E., Milovanovics, Csonka, csere Bacsa, Baksa, Heidt, Kiss Á.

Rosszul kezdődött a záró forduló a hazaiak számára. Az első félidő 16. percében már 2-0-ra vezettek a vendégek. A 17. percben Bacsa beadását Heidt értékesíti 1-2 oda. Szünetig az eredmény nem változott. Pihenő után azonnal növelték előnyüket a vendégek 1-3 oda. Ezután lábra kaptak a szentesiek, s felálltak a padlóról előbb Csonka szépít 2-3, majd egy nagyszerű hazai összjáték után Baksa egyenlít 3-3. Ekkor homok kerül a fogaskerékbe, két fővárosi kontra, s máris 3-5 oda. A mérkőzés végén az eredményjelző ez állt: Szentesi Futsal Club-Universum 3-5.