Rajtunk múlott, nem rajtunk múlott!

A több hetes futsal bajnoki szünet után a szentesi szurkolók nagyon várták a hétfői összecsapást, amikor a bajnokság első és harmadik helyezettje lépett a pályára. Ez pedig itt Szentesen történt, a Dr. Papp László Városi Sportcsarnokban 2006. november 6-án.

A címet olvasva felmerül a kérdés, hogy mi az ami rajtunk, ill. nem rajtunk múlott?? A hétfői futsal rangadón, hogy nem nyertünk az rajtunk múlott, és hogy nem veszítettünk az pedig nem rajtunk múlott!

A küzdelem végig kiegyenlített volt, így felváltva estek a találatok és a langyosabb első félidőt egy kakaskodással teli második követett. Koncz Zsolt játékos edző mindenkit nyugalomra intett, de ahogy közeledett a mérkőzés vége úgy lettünk idegesebbek és a görcsös győzni akarás a játék rovására ment. A végén igazságos (2:2) döntetlen született!

A mérkőzés teljes összefoglalója Gara-boy tollából ITT olvasható a Fórumon!