Két verseny összefoglalója

Hazafelé a szigligeti várban

2006. november 3 - 5 között megrendezett Rövidpályás Vidék Bajnokságon Zalaegerszegen a Szentes Városi Úszó Club 4 versenyzővel vett részt, ahol a következő eredmények születtek:

Csák Anikó 2x-es vidékbajnok lett 50m és 200m mellúszásban Mordvincev Sándor 2. helyezett lett 200m vegyesen és 200m gyorson, 3. helyezett lett 100m vegyesen és 100m pillangón Mizere Flóra 5. helyezett lett 200m gyorson Dajka Dalma 8. lett 100m hátúszásban

A versenyzőket Kádár Róbert edző készítette fel.

Csák Anikó                                                                  Mordvincev Sándor

2006 október 28-29-én rendezték meg az Arena Kupa nemzetközi úszóversenyt Hajdúszoboszlón, amelyen 12 szentesi versenyző vett részt.

Juhász Nóra                                                            Tihanyi Fanni

Tihanyi Fanni: 100m pillangó 1.hely

8x50m-es leány gyorsváltó 3. hely a váltó összeállítása idulási sorrendben: Vecseri Dorina, Elbert Stefi, Dajka Dalma, Mizere Flóra, Csák Anikó, Bordás Ágnes, Molnár Gyöngyi, Kurucz Anikó

A Vízilabda és az Úszó egyesület jó kapcsolatának köszönhetően Kurucz Anikó és Molnár Gyöngyi vízilabdázók segítségével végzett dobogón a szentesi női váltó.

Csapatvezető: Paulovics Tamás

Edző: Kádár Róbert