Majálisi három pont!

Szentesi TE - ESMTK 3 - 0 (1 - 0)

A labdarúgó NB II-ben a Szentes magabiztosan tartotta otthonában a három pontot.

Ekkora hangzavart még nem látott a szentesi sportpálya, mert a Szentesi TE - ESMTK mérkőzés helyszíne mellett rendezték meg a Szentesi Majális. Az onnan átszűrődő zenét a szurkolói kiabálások tarkították a focipályán, és persze az ESMTK-t elkísérte egy kemény mag.

Szerencsére nem nagy előnnyel, de mégis nyugodtabban fordulhatott a szentesi csapat, mert a mérkőzés 17. percében Kádár az ellenfél térfelének közepén labdát szerzett, kicselezett négy fővárosit, majd 8 m-ről a kapuba lőtt.

Török László ezzel a teljesítménnyel nem volt elégedett, és ennek hangot is adott az öltőzőben. Az edzői feddés hatott és a hazaiak lényegesen nagyobb fordulatszámon pörögtek, mint az első játékrészben. Többször hozták zavarba az erzsébetieket, akik előbb a 72., majd a 76. percben is „összehoztak" egy-egy tizenegyest. A korábbiból Koncz a jobb felső sarokba, utóbbiból pedig Kislőrincz a jobb alsó sarokba lőtte a labdát. A mérkőzés végeredménye 3–0.