Nehéz szülés volt!

2005. március 31-én játszották le a Legrand-Szentes GBSC - Kanárik korábban elhalasztott találkozót a dr. Papp László Városi Sportcsarnokban.

A vendégek nem kímélték kapusunkat, mert ha ő nem lett volna akkor bizony csúfos eredmény születhetett volna.

Az első félidő egy gólos hazai előnnyel zárult (4-3), és a fordulás után sorra sziporkáztak a gólok, csak az volt a baj, hogy mindkét oldalon. A mérkőzés vége előtt néhány perccel még a vezetést is megszerezték a vendégek, csakhogy sikerült kiegyenlítenünk taktikus (olykor idegfeszítő) játékkal.

Az utolsó percekben csak úgy forrott a levegő a sportcsarnokban! Ehhez hozzájárultak a bírók is, mert olykor vitatható döntéseket hoztak.

A játék végét jelző sípszó előtt másfél perccel sikerült megszereznünk a vezetést és így 9-8 arányában nyert a Szentes.