Könnyebben is nyerhettünk volna!

Szentesi Kosárlabda Klub és az UNIVER Kosárlabda Sport Egyesület (65-65) 74-72

2005. január 30-án találkozott Szentesi Kosárlabda Klub és az UNIVER Kosárlabda Sport Egyesület "A" csapata NB II.-es bajnoki kosárlabda mérkőzésen a Dr. Papp László Városi Sportcsarnokban.

Nagyvonalúan fogalmazunk akkor, ha a mérkőzés első negyedét úgy tekintjük, hogy igen volt. Nehezen akartunk belerázódni a játékba. A hazai pálya sajnos minden felé lejtett, csak pont nem a mi irányunkba, de nem ezen múlt, hogy nagyobb kosárszámmal nyerjünk. A mérkőzés a végletekig kiegyenlített volt, amit igazol, hogy az utolsó játékrész végén 65-65 volt a végeredmény.

Döntetlen esetén pedig jött a hosszabbítás, amelyet ragyogó védekezéssel és pontos támadó kosarakkal sikerült kivívnunk.

Örömteli, hogy csak három negyeden keresztül néztük, hogy az a fránya lepattanó nem hozzánk akart pattanni, és egy negyed elég volt a döntetlen, majd a győzelem (74-72) eléréséhez.