Szentes  -  Bőcs   4-1 (2-1)

Egy gólra futotta a darázshátúaknak.

Magabiztos hazai győzelemmel mutatkozott be a labdarúgó NB II keleti csoportjának új idényében a Szentes.

Erre van a labda kiskomám!

Kiválóan indult a szentesi idénykezdet 2004. augusztus 8-án a Pusztai László Sporttelepen (már ha egyszer meg lesz tartva a névadó), hiszen már a nyolcadik percben a vendégek hálójában landolt a labda. Kádár ugratta ki Barnát a jobb oldalon. A támadó lefutotta a védőket, majd középre gurított. Takács okosan átlépte a labdát, Koncz pedig ugyan elsőre eltalálta Balázst, de a kipattanót már nem hibázta el, 1-0. Az újonc ekkor még mezőnyfölényben játszott, és a 26. percben tizenegyesből egyenlített. Kulcsár T. tört be a 16-oson belülre, összecsapott Tóth-Kováccsal, majd nagyot esett. A bíró a 11-es pontra mutatott, Lippai pedig kissé szemtelenül könnyed mozdulattal emelt a kapuba, 1-1.

Koncz ívelt ...                                       ... és ...                             ... örülhettek a szurkolók!

A 30. percben újra a Szentesnél volt az előny, hiszen Koncz bal oldali szabadrúgását Kádár megcsúsztatta, Tóth Cs. pedig a hosszúról a hálóba pöckölt, 2-1.

A második játékrész első húsz perce ismét a Bőcsé volt. Ám a 68. percben ismét a hazai gárda szerzett gólt. Kádár indította Ábelt, a középpályás pedig a bal összekötő helyén harminc méteren keresztül lendületből vezetve a labdát, nyolc méterről passzolt a kapuba, 3-1. A 78. percben Kerepeczky az alapvonalig vezette a labdát, laposan visszapasszolt, Takács öt méterről növelte a Szentes előnyét, 4-1.

A Labdarúgó NB II. keleti csoportjának őszi sorsolása, ezen belül a SZENTESI TE programja: