Szentes - Karcag  2-0 (1-0)

A mérkőzés első pillanatában kiderült, hogy amit a hazai tréner megígért azon nem változtatott az utolsó pillanatban, és a Szentes támadószellemben játszott végig 2004. május 2-án. A Karcag (kék-fehér) nem adta könnyen a győzelemért járó pontokat. Elsősorban a védekezésre berendezkedve két támadóval játszott.

A jó iramú meccsen a Szentes türelmesen, a labdát sokat járatva kereste a lehetőségeket. Erre egészen a 30. percig várniuk kellett, ám a félórás türelem gyönyörű gólt eredményezett. Barna és Takács a 16-os előtt bolondot csinált a védőkből, utóbbi pedig a visszakapott kényszerítőből a bal alsó sarokba lőtt, 1–0.

A továbbiakban is hazai fölényt hozott a mérkőzés, ám a vendégek kapusa, Rácz kiválóan védett. A másik oldalon a vendéglátó esélyt sem adott a Karcagnak, Kolláthnak az egész meccsen nem akadt komoly védeni valója. A 80. percben ismét egy egyéni produkcióból növelte előnyét a Szentes. A 16-os bal sarkánál Ábel betört a büntetőterületre, majd kilőtte a hosszút, 2–0.