Revans a medencében

A férfi vízilabda OB I második fordulójában (2004. november 5-én) a Szentes hazai medencében fogadta a BVSC-t.

A két csapat nem is olyan régen találkozott a Magyar Kupa csoportmérkőzésén amikor is úgy ikszeltek (5–5) a BVSC ellen, hogy a harmadik negyed végén még 5–3-ra vezettek a szentesi fiúk.

Ezúttal a vasutasoknál volt majdnem egészen a meccs végéig az előny. Márcsak két perc volt hátra, amikor Torday nagyszerű egyéni alakítása révén a találkozón először megszerezték a házigazdák a vezetést, 9–8. A BVSC előnyhöz jutott, de a kiválóan védő Horváth vezérelte védelemmel ekkor már nem bírt. Az óriási csatát hozott, izgalmas, közönség-szórakoztató meccsen a jobb koncentráció döntött a Legrand javára.

Legrand-Szentes - BVSC 9-8 (1-2, 3-3, 2-2, 3-1)