$  M O Z A I K - S Z E M L E  "

Internetes tallózó a Carnex-Szentesi VK-ról

Carnex Szentesi VK - VASAS 12:9 - 01.25.

A szentesi lányok a vízilabda bajnokság soron következõ fordulóján a Vasas csapatát fogadta a ligeti sportuszodában. A szentesi csapatban Molnár Anett és Szremkó Krisztina játszott "kiemelkedõen"...

Kapcsolódó hírek:  Csak egy gólon múlott - BVSC-TBÉSZ–Carnex-Szentesi VK 7–6 - Szélpál László, Délvilág - 02.03.

Carnex, védekezz! - Szélpál László, Délvilág - 02.01.

A Szentesnek sikerült a visszavágás - Carnex-Szentesi VK–Vasas 12–9 - Szélpál László, Délvilág - 01.27.

Teljes mellbedobással küzdenek cikk egy interaktív csapatképpel - V.F., Szentesi Mozaik - 2002.12.19.

A szentesi uszodában megrendezhetik ma a kettős pólórangadót - Délvilág - 01.25.

Győzelmi esélyek – ha lesz mérkőzés - Imre Péter, Mádi József, Délvilág - 01.24.

Női fronton: papírforma-vereség - Dunaújváros–Carnex-Szentesi VK 16–5 - Szélpál László, Délvilág - 01.20.

Dunaújvárosban a szentesi nők - Szélpál László, Délvilág - 01.18.

Felturbózzák a szentesieket - Szélpál László, Délvilág - 01.04.

Szremkóék a világ tetején - Imre Péter, Délvilág - 2002.12.18.

Harmadszor Ausztráliában - Szélpál László, Délvilág - 2002.11.27.

Rájátszásban a szentesi nők - Szélpál László, Délvilág - 2002.11.14.

Megvan a negyedik - 6.: Carnex-Szentes–Dunaújvárosi VSI 8–6 - Szélpál László, Délvilág - 2002.10.07.

Lesz ez még jobb is - 5.: Dunaújvárosi Főisk.–Carnex-Szentes 14–3 - Szélpál László, Délvilág - 2002.09.30.

Vereség a hajrában - 4.: Carnex-Szentesi VK–Vasas 10–11 - Szélpál László, Délvilág - 2002.09.23.

Az első negyedben eldőlt - 3.: Kecskemét–Carnex-Szentes 6–9 - Szélpál László, Délvilág - 2002.09.16.

Szentesi gólzápor - 2.: Carnex-Szentesi VK–Póló SC 19–2 - Szélpál László, Délvilág - 2002.09.09.

Szentesi gólzápor a fővárosban - 1.: OSC – Carnex-Szentesi VK 0–23 - Szélpál László, Délvilág - 2002.09.02.

Dobogóra pályáznak - Szélpál László, Délvilág - 2002.08.31.

Csányi Würzburgban is sokat gondol a szentesi női pólósokra - Szélpál László, Délvilág - 2002.08.23.

Szentes a LEN-kupában? - Szélpál László, Délvilág - 2002.07.31.

Ezüstérmes szentesi vízi Molnár - Szélpál László, Délvilág - 2002.07.10.

Tari helyett Pengő? - Szélpál László, Délvilág - 2002.06.29.

Alakul a jövő vízilabdacsapata - Szélpál László, Délvilág - 2002.06.26.

Győri Eszter az Egyesült Államokban folytatja pályafutását - Szélpál László, Délvilág - 2002.01.04.