Foci ünnep Szentesen

Szentes–Rákóczifalva 3–0 (2–0)

Szentes: Soós – Kurucsai (Nana), Erdei, Tóth Cs., Keller – Kerepczky, Koncz, Mátyás (Fajkusz), Szarvas – Pálinkó (Nyerges), Török. Edző: Bozóki Zoltán.

Rákóczifalva: Ulviczki A. – Szeberényi, Bartusz, Boda, Kun – Eszes (Zebegényi), Draskóczi, Peszeki, Ludasi – Ruskó, Nyolczas (Ulviczki N.). Edző: Gömöri Béla.

Már a 3. percben örülhettek a szép számban kilátogató szentesiek. Ekkor kapu előtti kavarodás után Török az ötösről a kapus hasa alatt talált a hálóba, 1–0. A 38. percben Török gurított Mátyás elé, aki 15 méterről jobbal a jobb alsó sarokba lőtt, 2–0. A 75. percben Török kényszerítőzött Konczcal, és a támadó a visszakapott labdát a jobb kapufa érintésével juttatta a gólvonal mögé, 3–0.

A mérkőzés lefújása után jöhetett az ünneplés, mert a Szentesi TE pontelőnye már behozhatatlan a többi csapat számára és így már 2003. június 1-én bajnokot avattak.