Hullámvölgyben a Szentesi TE

A labdarúgó NB III Alföld csoportját toronymagasan vezető Szentes a hét végén (2003. május 4.) nem tudott győzni otthon az Algyő ellen.

Az első félidő 12. percében korán örültek a hazai drukkerek, ekkor Török talált be az algyői kapuba, de a gólt les miatt nem adta meg a bíró. Ez a játékrész kiegyenlített küzdelmet hozott, s mindkét oldalon adódtak lehetőségek a gólszerzésre, de ezek rendre ki is maradtak. Az 58. percben Gál talált be a hazai kapuba, a szentesiek nem reklamáltak, de a partjelző lest intett. Maradt a 0–0. A 60. percben Szarvas lerántása tizenegyest ért, az ítéletet Gábor megkérdőjelezte, reklamálását a játékvezető piros lappal jutalmazta. A büntetőt a sértett végezte el, de a bal sarokra tartó lövést Dénes hárította. A 70. percben a kifutó Dénes Mátyással szabálytalankodott, a 11-es ponthoz ezúttal is Szarvas tette le a labdát – ezúttal a jobb sarokra célzott, de ismét Dénes nyert. A 80. percben a vendégek játékos-edzője, Brinszky végezhetett el szabadrúgást, bombáját Bíró bravúrral védte. A 85. percben Koncz Zsolt a jobb oldali kapufát találta el, a kipattanóról Szarvas lekésett.