Szentes–Szarvas 4–1 (2–1)

Szentes: Soós – Márics (Nyerges), Erdei, Tóth Cs., Keller – Kelemen (Nana), Mátyás, Koncz, Szarvas – Török, Pálinkó (Kurucsai). Edző: Bozóki Zoltán.

Szarvas: Balatoni – Rónyai, Tóth R., ifj. Somogyi (Darida Zs.), Kugyela Zs. (Szurovecz) – Klimaj (Kugyela B.), Bogdán, Kriska, Darida Zs. – Kiss M., Fábry. Edző: Somogyi József.

Gólszerzők: Koncz (2, egyet 11-esből), Szarvas, Török, ill. Bogdán (11-esből).

Hiába szerzett a 11. percben vezetést a Szarvas – Bogdán volt az ítéletvégrehajtó –, már a félóra végén a Szentesnél volt az előny. Koncz duplázása jelentette a fordítást: a csapatkapitány a 25. percben 22 méteres szabadrúgásból a bal felsőbe lőtt, majd a 31. percben 11-esből – az esetnél Darida Zsoltot kiállították – talált be, 2–1. A szünet után egyértelművé vált a szentesi siker. A 65. percben Nana beadásából Szarvas 14 méterről, kapásból tüzelt a hálóba, 3–1. A 75. percben Nana a kapufára emelt, a kipattanót Török továbbította a hálóba, 4–1. A hazaiak még kétszer eltalálták a lécet, igaz a Szarvas is ugyancsak megtette ezt.