Orrok aránya 1:1!

Nem sikerült a Szentesi Kinizsi férfi kézilabda csapatának visszavágni a Domaszéken elszenvedett vereségért 2003. május 11-én a Városi Sportcsarnokban. A megye I-es férfi kézilabda-bajnokság rájátszásában az NB II-es feljutásért küzdő szentesiek  Domaszék csapatát fogadták, hogy visszavágjanak hazai körülmények között, de a félidei fordulóig nem tudtak dönteni az elsőségről (15:15).

A második félidőben egy szélről kapura lőtt labda Herold Péter kapust arcon találta és rövid pihenőre szorult, mert eleredt az orra vére.

A vendégek átlövője egyenlőre "tisztázatlan körülmények" miatt kapott az orrához és neki is eleredt az orra vére. Sajnos a folyamatos támadásbeli fegyelmezetlenség miatt (ellőtt labdák, rossz passzok, elkapkodott támadás) nem tudták a szentesi legények itthon tartani a pontokat és a mérkőzés végeredménye 25:29 Domaszék javára.