Szentesi TE–Kisújszállás 2–1

2003. március 16-án rajtolt a labdarúgó NB III tavaszi fordulója.

Szentesi TE csapata (Bíró, Márics, Tóth, Kovács, Kerepeczki, Tóth Cs., Szarvas, Kelemen, Kurucsai, Koncz, Pálfi, Török, Nana, Juhos, Pálinkó. Edző: Bozóki Zoltán.) csapata hazai környezetben fogadta a pirosban játszó Kisújszállás csapatát.

Az első félidőben kiegyenlített mezőnyjáték alakult ki, eseményt az egy-két hazai helyzet jelentette. A Szentesiek az 52. percben szerezték meg a vezetést, amikor a hazatért Szarvas beadását Török fejelte mintegy 3 méterről a hálóba, 1–0. Az egyenlítő találat tíz perc elteltével érkezett: Antal vezette fel a labdát, a Kurca-partiak nem ügyeltek rá és 18 méterről bombagólt helyezett el Bíró kapujában, 1–1. A vendéglátók több helyzetet is kialakítottak, ezekből egyet sikerült még gólra váltani. A 70. percben Tóth Cs. egy szép csel után 18 méterről a hosszú sarokba lőtt, 2–1.