Nehéz helyzetben a férfi kézilabda

Kevés akciógól volt a vendégek részéről, de annál több volt a kakaskodás a pályán!

A Szentesi Vasutas NB II. férfi kézilabda csapata 2003. november 30-án "hazai?" környezetben fogadta a Tiszakécske csapatát.

A mérkőzés első félidejét sorozatos páros kiállítások fűszerezték, de ezzel a hangulat is megpaprikásodott. A játékvezető ítéletek aránytalanul többször sújtotta a hazai csapatot, amit nemhogy a közönség, de Szécsi László tréner sem hagyott szó nélkül. A szentesieket nemcsak a sérülések súlytják (a legutóbbi fordulóban, a Martfû elleni idegenbeli mérkőzésen röviddel a kezdés után Kajtár Sándor kapus is megsérült, rajta kívül nem teljesen egészséges Boros Gergõ (kapus), Lovász, Nagy, Varsandár, Weinecker), hanem anyagi problémákkal is küzdenek.

Igaz az első félidőben a gyors kontrákat kihasználva tetemes előnyre tett szert a Tiszakécske (9 gól), de a szentesi fiúk kedvét ez sem szegte, mert gólokat tekintve ugyan a mérkőzést elveszítették (21-28), de a második félidőt megnyerték.