Két gólos hátrányból fordítottak

A Szentesi Vasutas teremlabdarúgó csapata 2003. november 24-én a Városi Sportcsarnokban fogadta a HBF Lubicka FC csapatát. A roppant gyors mérkőzést az tette izgalmassá, hogy a szentesiek folyamatosan támadtak és többet uralták a labdát, de a gyors kontratámadásokat már nem tudták kivédekezni és alig két perc elteltével már hátrányba is kerültek, amely találatot követett a következő. A két gólos hátrány ledolgozásának közel 14 percnyi (2x20 perc a játékidő) játék után kezdtek neki a szentesiek. Másfél perc alatt ki is egyenlítettek, és még a szünet kezdete előtt egy utolsó találattal bebiztosították a vezetést.(3-2)

A második félidőben két-két találat szaporított a mérleget, de a szerencsénkre a különbség megmaradt és így a szentesiek győztek 5-4 arányban.