Szentesi TE – Salgótarján 4–0 (3–0)

Szentes (piros): Bíró – Keller, Márics, Gyagya, Taskovics – Kerepeczky, Tóth Cs., Szabó T. (Bajusz), Pálfi (Nyerges) – Szarvas, Nana (Mátyás). Edző: Bozóki Zoltán.

Salgótarján (zöld-fehér): Krajecz – Romhányi, Morva, Lakatos, Szabó T. (Tóth T.) – Cséki, Csatlós, Dudás, Stark, Birincsik – Márton (Répás). Edző: dr. Simon Attila.

Gólszerzők: Szabó T., Pálfi, Tóth Cs., Szarvas.

A Szentesi TE NB II-es futball csapata itthon tartotta a bajnoki pontokat, mert a 2003. október 5-ei bajnoki fordulóban négy rúgott góllal és egyetlen egyet sem kapva győzött a Salgótarján csapata ellen.

A mérkőzés első harmadában két kihagyott hazai helyzet után (előbb Szabó T., majd Szarvas hibázott gólszerzési lehetőséget) a 24. percben Tóth Csaba lőtt a kapu előtt keresztbe, a hosszún érkező Szabó T. pedig közelről "passzírozta" a hálóba, 1–0.

39. perc Pálfi Barna fejese a hálóban landolt! (2-0)

A 39. percben Szabó T. szélről elvégzett szabadrúgását Pálfi előrevetődve bólintott a kapuba, 2–0. A 43. percben újabb Szabó T.-szabadrúgás jött, ezúttal Tóth Cs. szerzett fejjel gólt, 3–0. Az 51. percben Keller lapos beadását Szarvas estében helyezte a gólvonal mögé, 4–0. A hazaiaknak még az is belefért, hogy az 59. percben Szabó T. tizenegyest hibázzon.

Öröm hanyatt rántás                                              Kicsi a rakás, de .....    (Gólöröm Szentesen!)