Fontos pontvesztések a futsal NB I-benFelvétel a kedvencekbe

Mádi József
2007-03-21

A futsal NB I-ben a két megyei csapat közül a Szentes egy pontot szerzett Csömörön, viszont a Szeged hazai pályán kikapott a Cső-Montage-tól.

Első Beton–Cső-Montage 3–4 (2–2)
Újszegedi sportcsarnok, 300 néző. Vezette: Guta, Veizer.
Első Beton: TIHANYI – CSÚRI, VASTAG, RÁCZ A., Szentágotai. Csere: Halász (kapus), Kovács P., K. Tóth, Németh L., Balog T., Bullás. Edző: Szabó Zsolt.
A szegedi gólszerzők: Vastag, Kovács P., Rácz A.
Kiállítva: Kovács P., ill. Márkus.

Négy perc alatt 2–0-ra lépett meg ellenfelétől a hazai csapat. Ám a félidő második felére egyenlített a Cső. A szegediek még emberelőnyben sem tudták átvenni a vezetést, majd a hajrában a bírók furcsa ítéleteikkel is sújtották az egyébként jól játszó Betont.

Szabó Zsolt: – Izgalmas, jó iramú mérkőzésen, két jól játszó csapat csatájában nem érdemeltünk vereséget. Ez a rangadó sokkal jobb játékvezetést érdemelt volna, amellyel szemben egyébként tehetetlenek voltunk.

Csömör–Legrand-MetalCom-Szentes 3–3 (1–1)

Legrand-MetalCom-Szentes: BÍRÓ – Kerepeczky, KELLER, KAZÁN, ERHARDT. Csere: Koncz, Jerney, Szabó L., Szabó Á., Kovács N., Rontó, Kovács K. (kapus). Játékos-edző: Koncz Zsolt.
A szentesi gólszerzők: Erhardt (2), Kerepeczky.

Hiába vezetett kétszer egy góllal (2–1-re, majd 3–2-re) a Szentes, nem tudta megtartani előnyét a felsőházi rájátszás szempontjából fontos mérkőzésen.