Futsal: közelebb a célokhozFelvétel a kedvencekbe

Mádi József
2007-02-28

Az Első Beton mellett a Legrand-MetalCom-Szentes is győzött a futsal NB I újabb fordulójában. Így közelebb kerültek áhított céljukhoz, a négy közé jutáshoz.

Siklós–Legrand-MetalCom-Szentes 1–8 (0–6)
Siklós, 50 néző.
Szentes: BÍRÓ – Kazán, KELLER, KONCZ, KEREPECZKY. Csere: ERHARDT, Szabó Á., SZABÓ L., Jerney, Labádi. Játékos-edző: Koncz Zsolt.
A szentesi gólszerzők: Keller, Koncz (2–2), Erhardt, Szabó Á., Szabó L., Kerepeczky.

Bíró parádéja

A siklósi meccs első félidejében parádéztak a szentesi csatárok. Aztán a szünet után visszavettek egy kicsit. Ekkor pedig a hazaiak is dolgoztak ki helyzeteket. Viszont azokból csak egyet lőttek be. Köszönhetően Bíró Mihálynak: a vendégkapus kiválóan védett, majdnem minden elakadt benne.

Az első perctől kezdve tudatosította célját a vendéggárda, és ez gólokban is megmutatkozott. A második játékrészben a hatgólos előny birtokában már több könnyelműség is belefért.
Koncz Zsolt: – Magabiztos győzelemmel hangolódtunk a Gödöllő elleni két fontos mérkőzésre.

A szentesi gárda ma és holnap egyaránt 20 órától a Dr. Papp László-sportcsarnokban két elmaradt mérkőzést pótol. Az ellenfél mindkétszer a bajnok Gödöllő lesz, amelyben nem szerepel a két válogatott játékos, a romániai Székelyudvarhelyre igazoló Lódi és Gyurcsányi.

További eredmények: Cső-Montage–Csömör 8–3, Első Beton–Aramis 4–1, Kanárik–Gödöllő 7–3, Abony–Berettyóújfalu 0–3.