Csak egy pontra telt Hozzáadás a gyűjtőhöz

Ajánlja a cikket? A hét legnépszerűbb cikkei a látogatók szavazatai alapján
| 2006-12-06 | Mádi József

Az Első Beton veresége után a Legrand-MetalCom-Szentes is csak egy pontot szerzett a futsal NB I legutóbbi fordulójában.
Abony–Legrand-Metalcom-Szentes 3–3 (2–2)
Abony, 100 néző. Vezette: Rischák, dr. Hegyi.
Szentes: Bíró – Kazán, Keller, Koncz, Ábel. Csere: Szarvas, Szabó Á., Szabó L., Jerney, Rúzs-Molnár, Erhardt, Kovács K. (kapus). Játékos-edző: Koncz Zsolt.
A szentesi gólszerzők: Ábel (2), Erhardt.

A szünet előtt kétszer is vezetett a Szentes, ám tizennégy másodperccel a félidő vége előtt egyenlített az Abony. A második játékrész is hasonlóan alakult, hiszen a hajráig 3–2-re a Legrand-MetalCom volt előnyben, de a zárás előtti másodpercekben megint egalizált a hazai gárda.
Koncz Zsolt: – Két pontot hagytunk az Abony otthonában.

További eredmények: Első Beton–Berettyóújfalu 3–4, Kanárik–Aramis 4–2, Siklós–Csömör 2–9, a Cső-Montage–Gödöllő mérkőzést elhalasztották a gödöllőiek BL-szereplése miatt.

10. Siklós 11 2 2 7 35 – 72 8

Az NB II-ben: Universitas Szeged–Csömör II. 4–4 (3–0), a szegedi gólszerzők: Pájer (3), Szabó Z. Az Universitas nyolc ponttal jelenleg a hetedik helyen áll.

Veszélyes Ábel

Az Abonyban ikszelő Szentesből Ábel Péter emelkedett ki, és nemcsak azért, mert két gólt szerzett, hanem mert végig veszélyesen játszott. Koncz Zsolt játékos-edző szomorú lehet, hiszen a következő meccsen sárga lapok miatt nem szerepelhet.