Ez egy rossz nap volt Hozzáadás a gyűjtőhöz
Kikapott a Szentes és a Szeged is

Ajánlja a cikket? A hét legnépszerűbb cikkei a látogatók szavazatai alapján
| 2006-11-22 | Mádi József

Rossz napjuk volt a megyei NB I-es futsalcsapatoknak. A Szentes hazai pályán, az Első Beton idegenben kapott ki.
Gödöllő–Első Beton 10–7 (5–3)
Gödöllő, 250 néző. Vezette: Forgács, Ember.
Első Beton: Halász – Szentágotai, Németh L., Csúri, Tóth A. Cserék: Vastag, Puskás, Rácz, Kovács P., K. Tóth, Bullás. Edző: Szabó Zsolt.
A szegedi gólszerzők: Tóth A. (2), Csúri (2), Puskás (2), Kovács P.

A találkozó kimenetelét meghatározta az első négy perc, ekkor 4–0-ra elhúzott a Gödöllő. Aztán feljött a Szeged, sőt 4–3-nál lehetősége volt a döntetlenre is, ám ehelyett a hazai gárda növelte előnyét. Az egész találkozóra igaz volt, hogy amikor felzárkózhatott vagy kiegyenlíthetett volna a Beton, játékosai hibáztak, és így gólt szerzett a bajnok.

Szabó Zsolt: – Jobb csapat a Gödöllő, de nagyobb odafigyeléssel és kevesebb hibával meglepetést szerezhettünk volna.

Legrand-MetalCom-Szentes–Cső-Montage 3–9 (2–2)
Szentes, 500 néző. Vezette: Török, Kömpf.
Szentes: Kovács K. – Kazán, Keller, Koncz, Erhardt. Csere: Jerney, Szabó Á., Kerepeczky, Szarvas, Rúzs-Molnár, Bíró (kapus). Játékos-edző: Koncz Zsolt.
A szentesi gólszerzők: Kerepeczky, Erhardt, Szarvas.
Csak halász

A két kudarccal zárult találkozón a két tréner közül csak Szabó Zsolt szerint volt csapatában elfogadható teljesítmény. Hiába kapott tíz gólt az Első Beton, Halász Krisztiánon nem múlt a szegedi vereség. Koncz Zsolt szerint együttese az első félidőben az idény legjobb húsz percét nyújtotta, ám ez alapján nem akart kiemelni senkit.

Hatalmas helyzeteket hagytak ki a hazai játékosok az első félidőben, sőt egy hatméteres büntetőt elhibáztak. Ennek ellenére 2–1-re még vezetett a Szentes, ám a sípszó előtt egyenlítettek a vendégek. Labdaeladások, óriási egyéni hibák, szerencsétlen mozdulatok – ezek, no meg a lehetőségek könyörtelen góllá váltása után jutott a Cső-Montage a magabiztos sikerhez.

Koncz Zsolt: – Nagyon sajnálom, hogy a szünet előtt kidolgozott, százszázalékos helyzeteink kimaradtak, és így csúfos vereséget szenvedtünk.

További eredmények: Abony– Siklós 5–2, Csömör–Kanárik 4–4, Berettyóújfalu–Aramis 3–0.

10. Siklós 9 2 2 5 32 – 47 8

Az NB II-ben: Törökszentmiklós–Universitas Szeged 12–10, a szegedi gólszerzők: Dimics (3), Simon (2), Szlobodnyik, Szabó Z., Pájer, Szűcs, Hegyesi. A fiatalok hét ponttal a hetedik helyen állnak.