Nagyon gyorsan eldőlt Hozzáadás a gyűjtőhöz

Ajánlja a cikket? A hét legnépszerűbb cikkei a látogatók szavazatai alapján
| 2006-10-30 | Szélpál László

Könnyű győzelemmel folytatta bajnoki szereplését a Hungerit-Top Cop Security-Szentesi VK női pólócsapata. A meglepetésre készülő Eger nem volt azonos súlycsoportban.
Hungerit-Szentes - Eger 14-4
OB I-es női vízilabda-mérkőzés. Szentes, ligeti uszoda, 100 néző. Vezette: Kun.
Szentes: Döme – Dalmády Sz. 1, MOLNÁR A. 4, Szremkó 1, KOTOVA 2, Tóth A. 1, BÓDI 3. Csere: Kövér Kis, Hevesi, Szabó X., Dalmády P. 1, Pengő, Hegedűs 1. Edző: Kocsis István.
Eger: SERFŐZŐ – Antal 1, Berta, Ács, Pócsi 1, Jenes, Máté 2. Csere: Balla. Edző: Kelemen Attila.
Gól – emberelőnyből: 6/3, ill. 4/1. Ötméteresből: 1/1, ill. 2/0.

Bódi vitte a prímet

A nyáron a Dunaújvárosból igazolt Bódi Anett volt a Szentes legjobbja az Eger ellen. Kiszolgálta társait, emellett még három gólt is szerzett.
További eredmények: BVSC– Dunaújvárosi Főiskola 1–10, Domino-BHSE–ASI-ELTE 29–3, Újpest-OSC–Győr 20–8.

Az Eger csapatát nem lehetett egy kézlegyintéssel elintézni, ugyanis a hevesiek két fordulóval ezelőtt döntetlent értek el a Dunaújváros ellen. Most ettől a bravúrtól nagyon messze voltak, de még a tisztes vereség elkerülésétől is. Csak azért nem lett a tízgólos győzelemnél is nagyobb a hazaiak sikere, mert a harmadik nyolc percben minden ziccert elrontottak, illetve a válogatott Serfőző védett több esetben is. Az utolsó negyedben aztán megint ellenállhatatlanok voltak Molnár Anették.

Kocsis István: – Elégedett vagyok, mert összeszedetten, jól védekeztünk. Nem vagyok telhetetlen, de ha a ziccereinknél jobban koncentrálunk, nagyobb különbségű is lehetett volna a győzelmünk.

1. Domino 6 5 1 – 107 – 11 11
2. Újpest-OSC 6 5 – 1 92 – 49 10
3. Dunaújváros 6 4 2 – 82 – 44 10
4. Szentes 6 4 – 2 87 – 56 8
5. Eger 7 2 1 4 47 – 72 5
6. BVSC 6 2 – 4 41 – 70 4
7. ELTE 6 1 – 5 40 – 95 2
8. Győr 7 – – 7 51 – 128 0