A Legrand-Szentes ikszelt, az Első Beton kikapott Hozzáadás a gyűjtőhöz
Csak egyetlen pontra futotta tőlük

Ajánlja a cikket? A hét legnépszerűbb cikkei a látogatók szavazatai alapján
| 2006-09-27 |

A futsal NB I harmadik fordulója nem sok jót hozott a megyei csapatainknak. A Legrand-Szentes ikszelt Berettyóújfaluban, míg a szegedi Első Beton kikapott a Kanárik otthonában.
Nyomtatható változat
Cikk küldése e-mailben
A heti legnépszerűbb 10 cikk
Berettyóújfalu–Legrand-Szentes 6–6 (2–2)
Berettyóújfalu, 400 néző. Vezette: Török, Perepatics.
Legrand-Szentes: Bíró – Kazán, Keller, Kerepeczky, Erhardt. Csere: Koncz, Jerney, Ábel, Szabó Á., Ruzsinszki, Kovács K. (kapus). Játékos-edző: Koncz Zsolt.
A szentesi gólszerzők: Kazán (2), Szabó Á., Jerney, Ábel, Koncz.

A vendégektől Szarvas sérülés miatt nem szerepelhetett. A támadásokkal mégsem volt gondja a Szentesnek, védekezésben viszont egyéni hibák miatt szereztek gólokat a hazaiak. A berettyói gárda a játékidő lejártát jelző sípszó pillanatában egyenlített.
Koncz Zsolt: – Attól függetlenül, hogy több játékos is gyengén szerepelt, mégis azt mondom, egy nyerhető meccsen két pontot elszórakoztunk.

Kanárik–Első Beton 3–2 (1–1)

Budakalász, 100 néző. Vezette: Kormos, Farkas.
Első Beton: Tihanyi – Németh L., Rácz A., Tóth A., Szentágotai. Csere: Halász (kapus), Bullás, Puskás, Kovács P., K. Tóth, Balog T., Sádt. Edző: Szabó Zsolt.
A szegedi gólszerzők: Szentágotai, Rácz A.

A Kanárik kezdte a meccset, ám a Beton gyors labdaszerzés után, 13 mp-cel a startot követően Tóth A. és Szentágotai kényszerítője, majd utóbbi gólja után máris vezetett, 0–1. A hazai egyenlítés után a 23. percben a Kanárik alakulata került előnybe. A Beton lehozta kapusát, ám 3–1 után Rácz A. már csak szépíteni tudott.
Szabó Zsolt: – Az első félidőben jól futballozva sorban kidolgoztuk, majd kihagytuk a helyzeteket, ez pedig később megbosszulta magát. A rutinos hazai csapat fordított.

További eredmények: Siklós– Gödöllő 4–3, Cső-Montage–Aramis 5–6, Abony–Csömör 4–4.

10. Cső-Montage 3 0 0 3 13 – 16 0

*Bár a Siklós–Legrand-Szentes (1–2) találkozó óvás alatt van, táblázatunkban mégis feltüntettük a pályán elért eredményt.

A legjobbak

A pontot szerző – vagy kettőt vesztő? – Legrand-Szentesből Koncz Zsolt játékos-edző kivételesen két embert jelölt meg saját csapatából a legjobbnak: Szabó Árpádot és Jerney Csabát. A többséggel ellentétben nemcsak támadásban, hanem védekezésben is jól teljesítettek.
Szabó Zsolt edző nehéz helyzetben volt csapata legjobbja kijelölésekor, és hiába keresett, nem talált ilyet a sok lehetőséget elpuskázó együtteséből. A tréner leginkább a már válogatott keretnél is figyelembe vett Puskás Csabával volt elégedett, ám végül mégis úgy döntött, nem jelöl senkit.