Marad a bronzcsata Hozzáadás a gyűjtőhöz
Varga és Kis is két gólt szerzett Budafokon

Ajánlja a cikket? A hét legnépszerűbb cikkei a látogatók szavazatai alapján
| 2006-05-09 |

A Legrand-Szentes NB I-es futsalcsapata 6–4-es vereséget szenvedett az Aramis vendégeként és így nem jutott be a bajnokság döntőjébe. Marad a bronzcsata a Cső-Montage ellen.
Aramis–Legrand-Szentes 6–4 (3–3)
NB I-es futsalmérkőzés, rájátszás a döntőbe jutásért. Budafok, 400 néző. Vezette: Berta, Solymosi.
Legrand-Szentes: Kovács K – Kis K., Tóth Cs., Varga R, Geleta. Csere: Kerepeczky, Ábel, Koncz, Jerney, Szabó, Keller. Játékos-edző: Koncz Zsolt.
A szentesi gólszerzők: Varga (2), Kis K. (2).
A két győztes meccsig tartó párharc végeredménye: 2–1, az Aramis javára.

Rosszul kezdett a Szentes, a hazaiak hamar megszerezték, már 3. percben, a vezetést és erre a 7. percben rádupláztak. Ezután rendezte sorait a Legrand, Varga góljaival egyenlített. Ezt követően egy szögletvariációból ismét előnyhöz jutott a hazai együttes, erre Kis K. (ő és Varga lett a Szentes legjobbja) még a szünet előtt válaszolt. A pihenőt követően ismét az Aramis szerezte meg a vezetést, ezt Kis K. ismét egalizálta, de több ziccer is kimaradt a Kurca-parti oldalon. A lefújás előtt öt perccel jutott előnyhöz ismételten a házigazda gárda. A végeredmény 10 másodperccel a vége előtt született, 6–4.