Csúri Csaba öt találata Hozzáadás a gyűjtőhöz

Ajánlja a cikket? A hét legnépszerűbb cikkei a látogatók szavazatai alapján
| 2006-04-05 | Mádi József

Kikapott, és ezzel az elsőről a második helyre esett vissza a futsal NB I-ben a Legrand-Szentes. A szegedi Első Beton viszont nyert idegenben.
Cső-Montage–Legrand-Szentes 5–2 (2–2)
Budapest, 120 néző. Vezette: Török, Forgács.
Legrand-Szentes: Bíró – Tóth Cs., Varga R., Geleta, Szarvas. Csere: Kerepeczky, Jerney, Ábel, Szabó Á., Varga Zs., Varga A. (kapus). Játékos-edző: Koncz Zsolt.
A szentesi gólszerzők: Varga R., Szarvas.
A találkozó elején még vezetett 1–0-ra és 2–1-re a Szentes, ám a vendégek dekoncentráltsága, fegyelmezetlensége, a csapatteljesítmény hullámzása és az értelmetlen szabálytalanságok miatt a hazaiak felülkerekedtek.
Koncz Zsolt: – Remélem, kijavítjuk hibáinkat, és a következő hazai meccsen, a Miskolc ellen csak a győzelem az elfogadható.

Kanárik–Első Beton 7–10 (4–4)
Budakalász, 100 néző. Vezette: Berta, Nyekita.
Csak Csúri

Az öt szerzett gól önmagáért beszél. Az Első Beton válogatott játékosa, Csúri Csaba ennyiszer talált be Budakalászon a Kanárik ellen, nem csoda, ha ő lett a Beton legjobbja. A Szentesben viszont Koncz Zsolt nem talált olyat, aki kiérdemelte volna ezt a címet, mert akadtak ugyan jó megoldások, de azokat rendre egy buta hiba követte.

Első Beton: Tihanyi – Németh L., Vastag, Csúri, Szentágotai. Csere: Juhász, Pataki, Rácz, Kovács P., Puskás Cs., K. Tóth, Halász (kapus). Edző: Szabó Zsolt.
A szegedi gólszerzők: Csúri (5), K. Tóth (2), Kovács P. (2), Puskás.
A 6. percben már 3–0 állt az eredményjelzőn. Szabó Zsolt időt kért, és a szünetig egyenlített a vendégcsapat. A második félidőben 5–4-ről fordított a Beton 9–5-re, és ezzel eldöntötte a csatát.
Szabó Zsolt: – A régóta várt győzelem végre megvan, gratulálok a csapatnak.

További eredmények: Miskolc–Abony 6–5, Aramis–Vasas- Dupont 6–3, Csömör–Berettyóújfalu 7–1, Gödöllő–Siklós 16–2.

1. Gödöllő 19 14 2 3 130 – 65 44
2. Legrand-Szentes 19 13 3 3 89 – 66 42
3. Aramis 19 12 4 3 102 – 58 40
4. Cső-Montage 19 12 1 6 120 – 61 37
5. Csömör 19 12 1 6 112 – 73 37
6. Kanárik 19 11 1 7 147 – 87 34
7. Első Beton 19 10 1 8 97 – 83 31
8. Berettyóújfalu 19 8 1 10 100 – 98 25