Igaz, még csak két forduló ment le a futsal NB I-ből, de a sorozatban csak két pontveszteség nélküli csapat van, és az egyik a jelenleg második Legrand-Szentes, amely a Vasas-Dupont-t verte a legutóbbi fordulóban.
Legrand-Szentes–Vasas-Dupont 8–3 (3–1)
Szentes, dr. Papp László sportcsarnok, 300 néző.
Szentes: Kajtár – Szabó Á., Kerepeczky, Szarvas, Koncz. Csere: Jerney, Labádi, Keller, Ábel, Dékány. Játékos-edző: Koncz Zsolt.
A szentesi gólszerzők: Koncz (4), Ábel, Kerepeczky, Szarvas (2).

A hazaiak kétgólos vezetésénél tudtak szépíteni a vendégek, aztán a szünetig újabb találattal nőtt a különbség, a szünet után pedig már 5–1-re is vezetett a Szentes. A Vasas-Dupont góljára megint hárommal válaszoltak a Legrand játékosai. Nem ment úgy a játék a hazai gárdának, mint legutóbb, de a három pont megszerzése így sem okozott gondot.
Koncz Zsolt: – Megérdemelt győzelmet arattunk, hiszen végig irányítottuk a játékot. Remélem, folytatjuk ezt a sorozatot.

További eredmények: Cső-Montage–Abony 10–3, Kanárik–Aramis 3–3, a 19. percben félbeszakadt, Gödöllő–Csömör 5–5, Miskolc–Siklós 4–3, Első Beton–Berettyóújfalu 6–6.