Egy pontért utazott, és meg is szerezte azt a labdarúgó NB II-ben a Szentes. Török László tanítványai Jászapátiban értek el Jászapátiban.
Jászapáti, 500 néző. Vezette: Berger.
Jászapáti: Tajti – Borsi (Hamar), Gyurováth, Szobóczki, Kaszás (Góhér) – Mosonyi, Somodi, Vojtekovszki, Vígh – Dani (Szamosi), Sivák. Edző: László István.
Szentes: Kiri – Márics, Gyagya, Kerepeczky, Puskás – Kovács N. (Anka), Kádár, Kislőrincz, Ábel – Barna, Koncz. Edző: Török László.
Kiállítva: Somodi.

A vendégek szinte végig mezőnyfölényben játszottak. Emellett taktikus és okos labdajáratással vezették támadásaikat. Ennek megfelelően akadtak helyzeteik is, ám Ábel és Puskás egyaránt kihagyta a lehetőséget. Azért Kiri sem panaszkodhatott a munkanélküliségre, mert kétszer kellett bravúrosan hárítania. A hazai játékos, Somodi pedig kiállítás sorsára jutott, miután Kádár ellen két sárga lapot érő szabálytalanságot követett el. A Jászapáti a szünet után nagyobb elánnal vetette magát a meccsbe, ám a piros lapot követően már vigyázott az egy pontra. A végén a Szentes is elfáradt, ám azért a pontszerzés nem forgott veszélyben.
Török László: – Gratulálok a csapatnak, hiszen jól játszott ma, ráadásul amiért jöttünk, azt elértük: maradtunk a harmadik helyen.
Jók: Gyurováth, Somodi, Sivák, ill. Kiri, Gyagya, Kádár.

További eredmények: Dabas–Salgótarján, Gyula–Kazincbarcika 4–3, Mátészalka–Hajdúböszörmény 3–2, Kistarcsa–ESMTK 2–1, Bőcs–Vecsés 3–2, Karcag–Kiskunhalas 3–1, Putnok–Baktalórántháza 1–2.