A labdarúgó NB II-ben vereséget szenvedett hazai pályán a Szentes.
Szentes, 650 néző. Vezette: Kökény.
Szentes: Kiri – Márics, Koncz, Kádár T., Gyagya – Ábel, Anka, Kislőrincz, Puskás (Barna Cs.) – Pribisalics, Kerepeczky. Edző: Török László.
Vecsés: Elbert – Hungler, Ács, Csirinyi (Töreki) – Búzás, Pisont, Herczku, Csillag, Menyhárt (Kádár R.) – Szabó (Szigeti), Czipper. Edző: Csábi József.
Gólszerzők: Pisont (11-esből), Czipper (2).

Az első huszonöt percben hazai mezőnyfölény jellemezte a mérkőzést. Igazi rangadó volt, amelyen mindkét gárda küzdött. A 25. percben Koncz tétovázott, szerelték, majd szerencsétlenül találta el az ellenfél lábát, 11-es. Kiri ugyan jó irányba mozdult, de az egykori válogatott Pisont a büntetőből a jobb sarokba lőtt, 0–1. A gól megtörte a hazai gárdát, nem tudta azt folytatni, amit előtte produkált. A szünet előtt percekben parázs hangulat alakult ki, amelyről elsősorban a játékvezetői hármas tehetett. A szünet után a Szentes igyekezett azt a játékot nyújtani, amit a meccs elején. A 67. percben Pisont gyorsan elvégzett egy szabadrúgást, Czipper egyedül vitte Kirire a labdát, majd felette emelt a hálóba, 0–2. A Vecsés a 73. percben állította be a végeredményt. Ekkor a lesen álló Szabóhoz passzoltak, a bíró felülbírálta segítőjét, és továbbengedte a játékot. Szabó a középen üresen álló Czipperhez passzolt, aki a léc alá lőtt, 0–3. A Szentes hiába dolgozott ki több lehetőséget is, nem tudott betalálni ellenfele kapujába az egyébként kiváló meccsen.

Török László: – Amióta Szentesen vagyok akár játékosként, akár edzőként, még nem történt meg, hogy két meccsen egymás után kikaptunk. De a következő két idegenbeli meccsen megpróbálunk nyerni. Saját magunk lelkét kell rendbe tenni.
Jók: Kerepeczky, Kislőrincz, Kádár, ill. Elbert, Czipper, Pisont.

További eredmények: Gyula– Salgótarján 1–2, ESMTK–Kiskunhalas 3–2, Hajdúböszörmény–Baktalórántháza 0–1, Kazincbarcika–Putnok 1–1, Kistarcsa–Bőcs 1–5, Mátészalka–Karcag 0–1, Jászapáti–Dabas 2–0.

1. Baktalórántháza 20 14 5 1 44 – 16 47
2. Vecsés 19 13 6 0 37 – 10 45
3. Jászapáti 21 12 7 2 39 – 22 43
4. Szentes 21 11 5 5 48 – 30 38
5. Kazincbarcika 20 10 6 4 53 – 36 36
6. Bőcs 20 10 2 8 58 – 35 32
7. Karcag 20 7 5 8 43 – 35 26
8. Gyula 20 7 5 8 26 – 26 26